Canlı DestekAna SayfaKampanyalarKiralama ŞartlarıUlaşım İletişim


                                                                             KAMPANYALAR - FIRSATLAR


Farklı ve dürüst oto kiralama hizmeti...   Farkımızı rezervasyonunuzun onaylandığı andan aracı teslim ettiğiniz ana kadar hissedeceksiniz.
Kordon Rent a Car da nakit ödemelerde %5 indirim  kazanın.   Ödemenizi nakit yaparsanız toplam rakam üzerinden anında %5 indirim kazanırsınız. İlgili indirimin söz konusu olması için agari 3+ günlük kiralalama yapılmış olması gerekmektedir.
Kordon araç kiralama hızlı web rezervasyon sisteminde indirimler...   Online rezervasyonunuzu sisteme girmeniz sonrasında (09:00 - 19:00 saatleri içerisindeki rezervasyonları kapsamaktadır. Bu saatlerin dışında girilen rezervasyonlar kapsam dışıdır.) en geç 5 saat içerisinde size telefon / e-posta ile onayınızı bildiriyoruz. Aksi bir süre aşımında anında %20 indirim kazanıyorsunuz. Haziran-Eylül arası sezon yoğunluğu nedeniyle onay verilme süresi ileriki tarihli rezervasyonlar için 24 saattir.
Aracınızın teslim edilmesi ve alınmasında süre garantisi veriyoruz...   Aracınız belirttiğiniz zamanda belirttiğiniz adrese teslim edilmez ise yada belirttiğiniz adresten teslim alınmaz ise kiralama rakamınız üzerinden %10 indirim uyguluyoruz. Çünkü iş programımız çok iyi yaptığımıza inanarak kendimize çok güveniyoruz. (İlgili maksimum gecikme süresi 30 dk. dır.)
izmir araç kiralama ile her kiralamada indirim fırsatı...   Sistem kayıtlarımızda son 1 yılda en az 5 kiralaması olana %10, son 1 yılda en az 10 kiralama yapmış olana her rezervasyonunda toplam rakamlar üzerinden %20 indirim kazanma şansı. (Yaz sezonunda geçerli değildir.)
Rent a Car hizmetine dahil olanlar...   Sürpriz fiyatlarla karşılaşmazsınız... Rezervasyon sistemimizde ve web sitemizde fiyat net ne görüyorsanız ödemeniz gereken rakam odur. Rezervasyon onay sürecinde, aracınızı alırken, geri verirken ekstra ücret, vergi vs. ekstranız oluşmadıysa süprizlerle kesinlikle kaşılaşmazsınız. İzmir şehiriçi adrese araç teslimatlarını 2 gün ve üzeri kiralamalarınızda ofisimize 35 km ye kadar olan mesafelerde ücretsiz olarak gerçekleştiriyoruz. Yapmanız gereken sadece aracı nereden almak yada nerede teslim etmek istediğinizi bize bildirmek.
izmir araba kiralamada navigasyon ve oto koltuğu çok ekonomik...  

Fiyatları abartmıyoruz !!! Tüm müşterilerimiz ek ürün/hizmetlerden inanılmaz uygun fiyatlara yada BEDAVA faydalanmasını sağlıyoruz. Kiralama gününüz ne olursa olsun Navigasyon cihazı günlük sadece 5 TL, Oto koltuğu günlük sadece 5 TL, ve dahası!!! Talep ederseniz oto koltuğunuz veya navigasyonunuz aracınızda hazır.

Oto kiralama web rezervasyonlarında ön depozit porvizyon ücret yok...   İsterseniz nakit ödeyin isterseniz kredi kartınız ile. Depozit ön ödeme almıyoruz. Kartınıza provizyon (Bloke) koymuyoruz. Senet almıyoruz. Bize güvendiğiniz için sizlere güveniyoruz.
Facebook kordonrentacar sayfamızı beğenin indirimler ve süprizler kazanın...  

Facebook sayfamızı beğenin, indirimli kiralama şansları yakalayıp süpriz hediyelere sahip olun... Hemen beğenin web sitemiz üzerinden yapmış olduğunuz online rezervasyon toplam fiyatı üzerinden aracınızı alırken anında %5 indirimli ödeme yapın. Bunun için rezervasyon son sayfasında mesaj kısmına "Facebook indirimi istiyorum" yazmanız yeterli. (Sayfamızı beğenen kişi ile aracı kiralayan kişinin aynı kişi olması gerekmektedir.) (Yaz sezonunda geçerli değildir.)

Kordon araç kiralamada ek sürücü ücretsiz...   +1 kişi ek sürücü bedeli kiralama şartlarına uygunluğu ölçüsünde 30 gün ve üzeri kiralamalarda ücretsiz ekletebilirsiniz.
Uygun ucuz ekonomik fiyata şoförlü oto kiralama ve transfer...   Kendinizin veya ayrıcalıklı misafirlerinizin en prestijli şekilde transferleri için İhtiyacınıza uygun olarak tercih edeceğiniz araçlarla havalimanı-otel transferleri, şehiriçi ve şehirdışı transferleri tecrübeli ve profesyonel şöförlerimizle yapılmaktadır. Gerektiğinde yabancı dil bilen şoför tahsis edilebilmektedir. Transferlerinizde mini buzdolabınızdaki içecekler ve günlük gazeteniz ikramımız. Bunu yapan başka şirket var mı?

Rezervasyon

 
A. Saat: 
Dönüş Tarih: 
D. Saat: 
 
Alış Yer: 
 
Dönüş Yer: 
                       Yakıt:    Vites: 

     

Transfer

 
Saat: 
 
Alış Yer: 
 
Dönüş Yer: